Ücretsiz kurulum, canlı tv, premıum canlı tv, zengin içerikli filmler ve dizilerin arşivi, android uyumlu, Smart tv uyumlu, bilgisayar uyumlu, uhd, hd yayın kalitesi, mag cihazları ile uyumlu, sürekli güncellenen içerikler İp Tv’nin size sağladığı bazı hizmetler. Bir çok zengin içeriğe sahip paketlerle eski televizyon alışkanlıklarından vazgeçme dönemi başladı. 7/24 canlı destek sunan bu platformlar İp Tv’yi cazip yapan koşullar. Canlı İp Tv

Peki İp Tv nedir? İp Tv internet üzerinden özgürce istenilen yayınları izleyebilme imkanı yaratan platform. İp tv üzerinden yayınlara ulaşmak için internete bağlanmak yeterli değil tabii ki.

10 mb ile 100 mb hıza ihtiyaç var. İnternet destekli bir kutu da işinizi görebilir, ya da Smart tv’ye uygulamanın kurulumu yapılarak İp Tv kullanılabilir. İp Tv server yayın yapan firmalar ile anlaşarak kanal listelerinin size en uygununu seçerek, gönderilen dosyadan yararlanarak kanal listesinin link adreslerini m3u8 uzantılı tv listesi İp Tv kutusuna yüklenerek artık istenilen maçlar izlenebilir.

Canlı İp Tv

İp Tv geleneksel televizyon yayıncılığından uzak, yeni bir tv anlayışı. Kullanıcı ile etkileşimli bir televizyon yayıncılığı. Örneğin bir yarışma programı izlerken yan ekrandan yanıt verilebiliyor.

Filmleri illegal izliyorsanız belki internet hızınızdan dolayı indirme olanağınız olmayabilir ama fakat internet ortamında gezmek, dizi ve filmleri izlerken diğer taraftan e postalarınıza bakabilir, arkadaşlarınızla sohbet edebilir, sosyal medyaya girebilirsiniz. Yayın kuruluşlarında 7500 adete yakın kanal mevcut. Bu paketlerden birini tercih ettiğinizde kaçırdığınız maçları izleyebilir, filmleri kaydedip daha sonra izleyebiliyorsunuz. Sinemaya gitmek yerine İp Tv’niz de bulunan sinema salonuna girerek istediğiniz filmi ileri, geri sarma veya durdurma olanağına sahip olacaksınız. Ücretli kanallara abone olarak dünyanın izlediği filmleri, dizileri aynı anda izleyebileceksiniz.