Televizyon günlük hayatımızın en önemli parçalarından biri. Tv izlemek istiyorsak Kablolu tv’ye, uydu yayınlarına veya yayın sağlayıcı kuruluşların kanallarına abone olmaktan başka çaremiz yok. En İyi İp Tv

İp Tv ile bu eski alışkanlıklar artık geride kalacakmış gibi görünüyor. İp Tv bir Tv ekranı aracılığı ile sayısal televizyon kanallarını evdeki kullanıcıya dağıtmak için yeni bir tv izleme platformu. Bu platform sadece tv izlemekten ibaret değil. İp Tv’ de izleyicinin aktif olarak programlara katılabilmesi amaçlanıyor.

Yarışma programlarına yanıt verme, sohbet programlarına yorum gönderme gibi izleyicinin etkin olduğu eylemler söz konusu. Smart Tv veya scart girişleri uyan bir televizyonda İp Tv içerik sağlayıcısı bir kutu aracılığı ile yayınlara ulaşılabiliyor. Set Top Box adlı cihazla özel yönetilen bir ağ üzerinden HD wi fi destekli yayınlar alınabiliyor. Yani internet bağlantısından değil de, aynı kablodan farklı bir arabirimden yapılıyor. İp Tv izleyebilmek için yayın kuruluşlarından birine abone olarak yüzlerce kanal izleyebilme olanağı da bulunabiliyor. Üç aylık, altı aylık, bir yıllık paketler halinde düzenlenen bu platformda film izlerken çoklu dil seçeneği de var. Programları izlerken geri sarıp, durdurup, ileri sarılma özelliği ile de keyifli bir seyir sunuyor.

En İyi İp Tv

Geçmişte izleyemediğiniz filmleri, film arşivinde bulabiliyorsunuz. İstenilen içeriği kayıt edip, daha sonra izleyebilme olanağı, yayını kontrol etme gibi televizyonda yapmak isteyip de yapamadığınız özellikleri sunması ile size eğlenceli televizyon anlayışını getiriyor. Sınırsız kanal kapasitesine sahip olan İp Tv’ler, yüksek görüntü kalitesinin yanı sıra taşınabilirlik özelliği de var.
İp Tv’de film izlerken veya maçları takip ederken ekranın diğer yanında internette haberlere bakabilir, arkadaşlarınızla sosyal medyadan sohbet edebilirsiniz. E postalarınızı yanıtlayabilirsiniz, hatta alışveriş de yapabilirsiniz.