İnternet protokolü televizyonu, dijital dünyanın gelişmişliğinin bir kanıtı. Video kanalları, maçlar, diziler, filmler geleneksel yayıncılıktan uzaklaştırarak modern dünyanın yeni izleyici alışkanlığını oluşturuyor. İnternet hızının yeterli olduğu ve cihaz bağlantısı yapılabilecek tüm televizyonlarda uygulanıyor. İp tv geniş bantlı bağlantı yoluyla televizyona gönderiliyor. Peki bu kadar geniş özelliklere sahip İp tv’den siz faydalanırken neden diğer kişiler de faydalanmasın? Bu işlem için kişileri İp tv ile tanıştırmak, test yayınlarını kesintisiz sunarak üyelik veriliyor ve ardından da para kazanmaya başlıyorsunuz.

Bunun gerçekleşmesi için öncelikle İp tv bayiliği almanız gerekir. İp tv server sağlayıcısı firmadan İp tv bayilik için izin almalısınız ve bir miktar ödeme yapmalısınız. İp tv bayiliği alındığında bayi panelinizden kullanıcı oluşturabiliyorsunuz. İp tv bayiliğinizi edindikten sonra İp tv satışlarını başlatabiliyor ve müşterileri kendiniz yöneterek satışlardan kazanç elde edebiliyorsunuz. İp tv bayiliği alındığında ve satış yapıldığında yüksek limitlerde para yatırmanıza gerek olmadan üyelerinin sayılarını fazlalaştırabilirsiniz. İp tv bayilik açılışında yüklenen kredilerin tamamı üyeler için kullanılabiliyor. Her İp tv bayiliği için ayrı bir server tanımlaması yapılıyor.

Müşterilerde aldığınız server üzerinden yayınlardan faydalanabiliyor. Her bir satışı yapılan paketler sonrasında krediniz hesaptan otomatik olarak düşülüyor. Krediniz bittiğinde yeniden kredi yüklemesi sağlanarak yeni üyeler edinme şansınız var. İp tv bayilik üyeleriniz kendi yayın şifrelerini değiştirebilir, kullanıcı panellerinden web tv izleyebilirler. Üyeler kendi hız testlerini yapabilirler. İp tv bayiliğinizin üyeleri kendi üyelerine panellerini kullanmalarına izin verdirerek işinizi geliştiriliyor. İp tv bayiliğinde krediniz bittiğinde kredi yükleme şartı var. Uzun süre kredi yüklenmeyen İp tv bayileri askıya alınır, 2 ayda bir kredi yüklemek zorunluluğu vardır.

http://www.vipserveriptv.com/