Günümüzde TV izleme alışkanlığı, internetin hayatımıza girmesiyle birlikte hızla değişme göstermiştir. İşten eve geldiğimizde izlemek istediğimiz programları genelde belli bir yayın akışına bağlı kalmadan izlemek istiyoruz. İP TV tam da bu konudaki ihtiyacımızı karşılıyor. IP TV bayilik alarak bu işi daha da büyütme imkanına sahip olabilir, bundan para kazanabilirsiniz. İP TV bayilik veren web sitelerini inceleyerek İP TV Bayilik satın alabilirsiniz. Bayilik satın aldıktan sonra müşteri oluşturma aşamasına girebilirsiniz. Bunun için girişi verilecektir. Bayilik satın aldığınızda, panelinizde yapabileceğiniz pek çok şey yapabilme imkanına sahipsiniz demektir. Bu konuda bilgi almak istediğinizde, IP TV Server ekibi sormak istediğiniz soruları yanıtlayacak ve size gereken teknik desteği sağlayacaktır. Panel kullanımı bilinmiyorsa, buna göre ufak çapta eğitim alınabilecek IP TV bayilik web siteleri de mevcuttur. Verilen IP TV hizmetinin daha fazla yayılması ve yeni müşteri kitleleri oluşturmak için, IP bayilik sistemi en hızlı ilerleyen sistem olmuştur. Bu sistem sayesinde ek gelir elde edilebilir ve müşteri kitlesine hızlı ve problemsiz hizmet sunulabilmektedir. IP TV bayilik için ücretsiz üyelik alabilirsiniz. Ancak bunun için kredi sistemi çalışmaktadır. Kredi yüklemesi yaparak bayilik sistemine geçiş yapmak mümkün olmaktadır. Yüklenilen kredilerin tamamı bile satışlar için kullanılabilmektedir. Her bayiliğin ayrı bir server tanımlaması bulunmaktadır. IP TV bayilik, önceden kredi yüklemesi yapılarak çalışan ön ödemeli bir sistemdir. Ödemeyi yaptığınızda, hesabınıza kredi kartı yüklenmektedir. Aldığınız kredi kadar da satış yapabilirsiniz. Krediniz bittiğinde yeni kredi almak için ödeme yapmanız gerekmektedir. Tüm bayilik veren sitelerin belli kuralları vardır ve bu kurallara uyarak hareket edildiği sürece hiçbir sorun yaşanmamaktadır.

Bundan elde edilecek kazanç bayiliğin satış performansıyla doğru orantılıdır. Günde sadece birkaç saatlik bir zaman ayırarak ciddi boyutlarda kazanç elde edebilmek mümkündür. Yapılan satışlar, kredi kartı sistemiyle panelden hesaplanmaktadır. Bayi paneli sayesinde günün her anı satış yapabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Her bayinin kendine dair özel bir yönetim paneli olduğu için, bu konuda dilediğiniz şekilde çalışma yapabilme şansınız mevcuttur.

Her IP TV bayilik için belirlenmiş paketler vardır. Dolayısıyla hangisini isterseniz ona göre ödeme yapmanız gerekmektedir. Sizin için en uygun paketleri indirimleri ve kampanyaları takip ederek daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.