İnternet yayınlarının hızla artış göstermesiyle birlikte, TV izleme alışkanlığının da değiştiğini söylemek yanlış olmaz. Özellikle günün her saati istediği Tv programına ulaşmak isteyenler için, IP TV en ideal sistem olarak artık pek çok kişinin tercihi olmuştur. Tüm dünya kanallarını bir arada bulup izlemek isteyenler için IP TV hızla yaygınlaşmaktadır. Bir de IP TV bayilik isteyenler için oldukça avantajlı fırsatlar sunulmakta ve artık isteyenler IP TV bayilik olabilme avantajını yakalayabilmektedir.

IP TV bayilik sayesinde kendi müşteri portföyünüzle çalışarak, para kazanabilme imkanına erişebilirsiniz. Kendi panelinizi kurar, paneip tv bayilik isteyenlerl üzerinden ülkemizde kolaylıkla satış yapabilirsiniz. Bayilik açma belirli bir ücret karşılığında yapılmaktadır. Belirlenen ücret karşılığında hesaba kredi tanımlama yapılır. Her satış yapıldığında kredi sistemiyle bakiyeden düşürülmektedir. Satın almak istediğiniz paket hakkında internet sitesinden araştırma yapabilir ve hangi pakedi istediğinize karar vererek ödemesini yapabilirsiniz. Ön ödemeli bir sistemdir. Bu nedenle fiyatı belirleyip, satışınızı buna göre yapabilirsiniz. Panel yönetimi tamamen bayilik sahibinde olduğu için, müşterilere test ve paket açabilme, paketleri yönetme, paketleri durdurma konusunda tamamen kendi insiyatifinizi kullanma hakkınız vardır. Hesap silme, yenileme ve kullanım banlama gibi durumlar tamamen bayiliğin elindedir. 1 aylıktan, 1 yıllığa kadar IP TV bayilik satın alma imkanı bulunmaktadır.

Elde edeceğiniz kazanç, tamamen satış performansıyla ilgilidir. Gün içerisinde ayıracağınız bir kaç saat, iyi bir kazanç sağlamanızda önemli rol oynamaktadır. Öncelikle kendiniz kullanırsanız, sonrasında kesin memnuniyetiniz oluştuğunda, müşteriye de daha iyi hizmet verip, daha çok satış yapmak daha kolay olacaktır. IP TV bayilik hizmetinden yararlanabilmek için iyi bir web sitesi incelemesi yerinde olacaktır. En iyi panel, altyapı ve güvenlik sağlayan IP TV bayilik web siteleriyle çalışmak her zaman daha kazançlıdır. Müşterilere kesintisiz hizmet vermek için, güvenilir sitelerden bayilik satın almanız önerilmektedir. Böylelikle kendi işinizi kurmuş olur ayrıca ne kadar çok satış yaparsanız, o kadar kara ortak olma şansını elde etmiş olursunuz. Satış ortalaması ne kadar yükselirse, kazancınız da o kadar yükselecektir. Krediniz bittiğinde, yeniden kredi alıp yeni hesap açma imkanınız da bulunmaktadır. Kredili sistemle çalışıldığı için, verilen panel üzerinden hesaplama yapılmaktadır.