İptv Bayilik

İnternetin insanların yaşamına girmesi ile beraber buna istinaden yaşanan bir sürü değişim söz konusu. İnternet ile beraber insanların yaşamına yeni yeni giren kavramlar ve buna istinaden işkolları var. Bunlardan bir tanesi de İPTV bayilik konusu.

Bayilik konusuna geçmeden önce IPTV kavramı hakkında bilgi vermek gerekir ise son yılların en gözde kavramlarından bir tanesi IPTV kavramıdır. Bu bir izleyenlerin çok iyi bildiği üzere televizyonculuk sistemidir. Ama işte teknolojinin insanlara sunduğu en son teknoloji ile verilen bir televizyonculuk yayın anlayışıdır. İngilizce Internet Protocol sözcüklerinin bir araya gelmesinden oluşur. Bu ifadeden de anlaşılacağı üzere Internet üzerinden yayın yapan televizyonculuk sistemidir. İnternete giren herhangi bir akıllı cihazdan bu yayınlar rahatlıkla izlenebilir. Bu akıllı cihazlar tablet, muhtelif türden bilgisayar, televizyon ya da cep telefonu olabilir. İnsanlar bu yayınları izlemek için mutlaka IPTV bayileri ile iletişime geçmeli ve üye olmalıdır. İşte bu noktada da IPTV bayilik konusu devreye girer.

Bayi Olmanın Şartları Nelerdir?

Bayilik verilecek kuruma göre değişmekle beraber IPTV bayilik 3 aylık, 6 aylık ya da bir senelik olarak gerek yurt içinde gerek yurt dışında verilebilmektedir. Fiyatlar kaç aylık olduğuna göre ve yurt içi ya da yurt dışı olmasına göre değişiklik gösterir.

Bayilik almanın temel koşulları ise şunlardır:

  • Cihazlar teknik destekten anlama.
  • 18 yaşını doldurmuş olma.
  • Aylık stabil müşteri potansiyeline sahip olma.
  • Güvenilir iş birliğine yatkın olma

Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

IPTV bayilik için farklı başvuru yöntemleri vardır. Bunun için kurumdan kuruma değişmekle beraber bayilik verecek firmanın internet sitesi üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak yine bayilik verecek firmanın whatsapp hattı üzerinden ya da bizzat IPTV firmasına giderek ilgili kişiyle görüşerek başvuru yapılması mümkündür. Burada hangi yöntem olacağı tamamen bayilik alacak şahış ya da kurumlara kalmış durumdadır.

Bayilik alındığı zaman karşılıklı mutabık olan bir bayilik sözleşmesi imzalanır ve belirlenen zaman dilimince bayilik devam eder. Akabinde taraflar uzatmak ister ise sözleşmeyi uzatır ve devam ederler.

IPTV Bayilik