İp Tv Bayilik
İp Tv, internet aracılığı ile veri akışı sağlamakta olan ve televizyonları bilgisayar kullanışına yakın bir hale getiren bir kuruluş olmaktadır. Sunmuş olduğu üstün teknoloji ile televizyonda yer alan hayal gücünüzün sınırlarını zorlamanız da bu kuruluş ile mümkün olacaktır. İp Tv kuruluşu ile izlenmekte olan bir futbol maçında istenilen futbolcunun üzerine tıklayarak formayı satın alabilme imkanını sunabilmenin yanı sıra aynı şekilde televizyonda çok severek izlenen bir dizinin başrol oyuncusunda görülen kıyafet veya aksesuarın da alınabilmesini sağlayacak bir teknolojiyi tüm müşterilerine mümkün kılabilmektedir. İp Tv, Türkiye’nin en başarılı server alt yapısını bünyesinde barındırmakta ve tüm kullanıcılara kendi işlerini, üstün alt yapı vasıtası ile kurabilme fırsatını da vermektedir.

İp Tv, kredi bayi panellerini de güçlü alt yapısı ile müşterilerine sunmaktadır. Bunun yanı sıra en başarılı sunucularda yer almakta olan neredeyse 1000’den fazla televizyon kanallarını da VOD arşivleri olarak müşterilerine ulaştırmaktadır. Hiçbir donma ve takılmanın olmadığı bu kaliteli kuruluş ile, istenilen kanal 7-24 HD kalitesinde izlenebilmektedir. İp Tv, 18 yıllık kuruluş tarihi sürecinde, her geçen gün çalışmalarında üstün başarıyı kendisine hedef ederek tüm müşterilerine beklentilerin karşılığını verebilmeyi de amaçlamaktadır. Bu sayede İp Tv Bayiliği alındığında herkesin profesyonel alt yapıdan faydalanılmasına ve kendi işini kurabilmesine olanak sağlanmaktadır. Ve İp Tv aracılığıyla her iş sahibi kendine ait bir müşteri portföyü oluşturabilmekte ve satışlarını da bu şekilde artırabilmektedir.

İp Tv Bayisi olunduğu zaman, kişi kendi panellerine kredi yükleyerek İp Tv hesapları da açabilme yetkisine sahip olmaktadır. Hesabın açıldığı an itibariyle, sistem otomatik olarak kişinin sahip olduğu krediden düşmektedir. Kredi tamamen tükendiğinde ise yeni hesaplar açabilmek adına tekrar kredi yükletebilir ve hesapların açılmasına bu şekilde devam edilebilmektedir.