Evdeki internet 10 ile 100 Mbps arası kaliteli bir bağlantı hızına sahip ise, İp Tv izlemek artık çok kolay. Televizyon eski tip tüplü değilse ve internet bağlantısı yapılabilen bir televizyonsa İp tv’ ye dönüştürebiliyor. Sanal dünyanın bu kadar geliştiği bir dönemde artık işten eve gelindiğinde koltuğa uzanılıp televizyondan internete girmek keyfi yaşanabiliyor. İp Tv İzlemek

İp tv’ lere bir çatı anteni, uydu çanağı veya fiber optik kablo ile gelen yayın sinyalleriyle, internet bağlantısı sayesinde video akışı olarak faydalanılabiliyor. Smart Tv yoksa İp tv bir kutu aracılığı ile izlenebiliyor. Bu kutular İp Tv uyumlu cihazlardır. İnternette araştırma yapıldığında bir çok cihazla karşılaşılabiliyor. Kaliteli televizyon yayınları izlemek için şifreli veya şifresiz yayınları içinde barındıran bir çok platformun yayınları izleme olanağına, bu kutularla kavuşuluyor.

İp Tv İzlemek

Cihazlarla kablolu veya kablosuz internet kullanılabiliyor. Uyumlu video çözünürlük seçenekleri, farklı formattaki video ve müzik dosyalarını oynatabilme, resim ve slayt gösterilerini Usb aygıt üzerinden İp tv kanallarını kayıt ve Time Shift Fonksiyonları Hd-Sd kanal ve medya içerikleri, görüntüleme, HDMI ve Scart Analog A/V çıkışı gibi bir çok özellikleri mevcut. Aynı zamanda Türksat Kanal Güncelleme Sistemi Uyumlu, yazılım ve güncelleme, uzaktan kumandalı, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca gibi farklı dillerde yayın izleme seçenekleri de var. İp Tv cihazları kampanyalarla, indirimlerle daha cazip hale getiriliyor.
İp Tv’de aynı zamanda kampanyalı paketler de mevcut. Bu paketlere abone olmak yeterli olacaktır. İster 3 aylık, 1 yıllık, istenirse 2 yıllık seçilebiliyor. Web Portal 3000 ile 4000 adet yayın, kesintisiz ve canlı hizmet, internette var olan tüm uygulamalardan da faydalanılabiliyor. Alt yazılı filmler açılabiliyor, kolay uydu arabirimi, hem masa üstlerinde kullanılan, hem de İp Tv’nin arkasında kullanıma sahip.