Pc’lerde, telefonlarda, tablet ve bilgisayarlarda, Smart tv’lerde İp tv özelliklerinden faydalanılabiliyor ve  böylelikle yeni nesil televizyon izleyicisi yaratılıyor. Etkileşimli tv olan İp tv’lerde kişiler, dizilerini, maçlarını, yarışma programlarını izlerken yan ekranda internette dolaşabiliyor, alışveriş yapabiliyor. İp tv uyumlu tüm televizyonlarda set top box kutusu ile televizyon ve internet keyfini bir arada yaşayabiliyor. İp Tv Türkiye Bayileri

Bir çok server sağlayıcısı aylık ödemelerle yüzlerce kanaldan faydalanırken aynı zamanda İp tv bayiliği vererek para kazanma imkanı sağlıyor. Türkiye ve yurt dışından İp tv bayiliği için server sağlayıcı firmaya ödeme yaptıktan sonra krediniz kadar üyelik alabiliyorsunuz. Edindiğiniz müşterilerinize kendi serveriniz üzerinden test yayınlarını izleterek öncelikle bilgi sahibi olmalarını sağlıyorsunuz. Sınırsız adet 12 saat test hesabı açarak müşterilerin İptv beğenilerini kazandıktan itibaren, kontrol paneliniz üzerinden üye yapıp hesap açabilir, hesap kapatabiliyorsunuz. İp tv bayi panelinizden tüm cihazlar için kendinize uygun paketlerden seçerek müşterilerinizi de kampanya ve indirimlerden haberdar edebiliyorsunuz. Müşterilerinizin yayın fiyatları kredi olarak hesabından düşüyor, tekrar kredi almak için ödeme yapmanız gerekiyor.

İp tv bayiliği ile yüksek kazanç oranları elde edilebiliyor ve bayiliği aldığınız firmadan 7/24 tüm teknik destek alabiliyorsunuz. İp tv bayilik sisteminde müşterilerinizi kendi panelinizden anlık olarak takip edebilir, herhangi bir kural dışı harekette üyelikten çıkarabiliyorsunuz. Alınan kredi kadar yayın açma hakkınız var. İp tv bayiliği için müşteri potansiyeline sahip olması gerektiği unutulmamalı.İp tv’de istenilen sürede paket açıp, üyelere 2 haftalık iade garantisi veriliyor. İp tv fazla sermaye gerektirmeden panelinizden yayın yaparak daha fazla kazanç edinebiliyorsunuz. Uzun süre kredi yüklenilmediği takdirde ip tv bayi hesabı askıya alınır, 2 ayda bir kredi yüklemek zorunluluğu var.

http://www.vipserveriptv.com/ip-tv-programlari/