Artık internetin bu kadar gelişmişlik düzeyine ulaşmasıyla birlikte TV, dijital ortama hızla kaymakta ve insanlar artık yayın akışı kavramından uzak, diledikleri saatte, diledikleri programı izleme şansını yakalamaya başlamış duruma geldi. IP TV, internet ortamında TV ve film izleme sistemi olarak hızla yayılmaya başladı. Pek çok evde IP TV bulunmakta ve zaman kavramı olmadan her program buradan izlenmektedir. IP TV bunun dışında pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Pek çok firmada olduğu gibi IP TV’de de network kurmak mümkün olmaktadır. Böylece insanlar hem keyifle istedikleri zaman, istedikleri programı izleyebilmekte hem de bu işten para kazanmak artık çok kolay hale gelmektedir. IP TV bayilik sistemine kayıt olduğunuzda, artık kendinize ait bir panele sahip olmaktasınız.

Panel sahibi olduktan sonra artık para kazanmak size bağlı denilebilir. Panel işletimini bilmediğiniz takdirde, gereken eğitim verilecektir. Böylece panelin yönetimi tamamen sizin elinizde olacaktır. 6 aylık ya da 12 aylık gibi paketleri tercih etmek yine sizin elinizde olacaktır. Bu işe ne kadar vakit ayırırsanız o derece para kazanma imkanına sahip olabilirsiniz. Satış performansı arttıkça, kazandığınız meblağlar da yükselecektir. Dilerseniz, çevrenizdekileri de bu ağa katarak, hem siz daha fazla kazanç elde edebilirsiniz hem de çevrenizdekiler bu işten kazanç elde edebilirler. Sistemi önce kendiniz kullanıp, memnun kalırsanız bu konuda etrafınızdaki kişilerle de daha memnuniyetle çalışabilme şansı elde edeceksiniz. Böylece satış yapmanız da bir o kadar kolay hale gelecektir. Çevrenizdekiler öncelikle bu işin kalitesini haklı olarak sorgulayabilirler. Bunu için de test yayını açıp, kaliteyi gösterip, insanlara bu konu hakkında bilgi verebilirsiniz.

Tüm cihazlar için 24 saatlik bir test yayını verebilmeniz mümkündür. IP TV Bayilik sistemi, ön ödemeli olduğu için, öncelikle paranızı yatırmanız gerekir. Aldığınız kredi ne kadarsa, o kadar çalışma imkanınız bulunmaktadır. Müşterileriniz anlık olarak rahatlıkla panel üzerinden yönetebilme şansına sahip olabilirsiniz. Bu iş ortaklığı için ekstra bir ödeme yapmak zorunda kesinlikle değilsiniz. Kredili sistem zaten ekstra ödeme yapmanıza izin vermeyecektir. Bu şeklide hem fazla sermayeye gerek duymadan hem de büyük oranda kar marjına sahip olarak kendi işinizin patronu olma imkanına sahip olabilirsiniz. Birçok firma artık dünya çapında hizmet sunmaktadır. Gereken tek şey yeterli internet hızınızın olmasıdır.