Yüksek kalitede, 1080 çözünürlükte olan yayınları izleme olanağı sağlayan İp Tv uygulamasını, akıllı televizyonlarda sadece kurulumunu yapmak yeterli oluyor. Normal scart girişleri uygun olan televizyonlara ise set top box cihazlarla da İp Tv uygulamasından faydalanılabiliyor. İp Tv Uygulaması

Legal İp Tv 4k yayın seçenekleri olan bir çok paketler de mevcut. Bu paketlerden televizyonlarda da, bilgisayarda ve mobil cihazlarda da İp Tv izleme olanağı var. İp Tv’ de programları donmadan, kesintilere uğramadan izleyebilmek için internet fiber alt yapısı tamamlanmış olması koşuşu ile geniş ağ bağlantılarından faydalanılarak sorunsuz izleme sağlanıyor. Akıllı televizyonlarda İp Tv geleneksel yayıncılık anlayışından uzak, televizyonda programları izlerken ek donanıma gerek olmadan internette yapılmak istenen her şeye izin veriyor.

İp Tv Uygulaması

Akıllı televizyonlar wi fi alıcı içeriyor, ek donanıma ihtiyaç duyulmadan evdeki internet ağı da kullanılarak televizyonda interneti kullanmayı sağlıyor. Film izlerken yan ekrandan uzaktan kumanda ile sosyal medyada gezinmek, e ticarette alışveriş yapmak, e postaları okumak, oyun oynamak gibi bir çok faaliyet gerçekleştirilebilir. Hatta yarışmalara aktif olarak katılabiliniyor, sorulara yanıt veriliyor, programlara yorumlar yazılabiliyor.