***** BAYİ PANEL ÖZELLİKLERİ VE YETKİLERİ *****

1- Firmamizin Bayileri, Ana Bayilerimiz Olup Ana Bayilerimiz Kendi Musterilerine Alt Bayilik Acabilirler Diledikleri Kadar Kredi Ekleyebilirler Hatta Sinirsiz Kredi Ekleyebilmektedirler ve Bayilerimizin Acmis Olduklari Bayiliklerde kendi musterilerine IPTV Hesaplari Acarak Verebilirler Ancak Ana Bayilerimizin Acmis Oldugu Bayiler Farkli Musteriye Bayilik Acamazlar ve Bayilerimizin Acmis Oldugu Bayi Hesaplarin Tum Yonetimi Ana Bayilerimizde Olup Ayni Zamanda Bayilerimizin Acmis oldugu Bayiler musterilerine IPTV Hesaplarini yonetebilirler.

2- Ana Bayilerimiz ( Reseller ), Musterileri icin Acmis Oldugu Bayilik veyada IPTV Kullanici ( Line ) Hesaplari icin tarafimiza Herhangi gibi odeme yapmamaktadirlar, Aylik Sabit Ucretlerle Sinirsiz Sekilde Bayilik Hesabi ve IPTV Kullanici hesabi acabilirler.

3- Bayilerimiz, Mag Cihazlari icin Diledikleri Kadar MAG Cihazi Hesabi Acabilirler ve Yonetebilirler.

4- Bayilerimiz, Kendi Bayi Panellerinde Paketlerin Fiyarlarini Duzenleyebilirler ve Fiyatlarini Belirleyebilirler.

5 IPTV Sistemleri icin Yuksek Yatirim Yapmadan Aylik Sabit Fiyatlarla, Sistemimizde Hazir Kurulmus Olan Alt Yapimizdan ve TV Kanallarimiz Yararlanabilirler.

6- IPTV Panellerimiz – Gelismis Yonetim Panellerine Sahip Olup IPTV Bayilerimiz diledikleri zaman IPTV Panel uzerinden ticket acarak veya Skype-Whatsapp uzerinden 7/24 teknik destek Talep Edebilirler.

7- Tüm Teknik Sorunlarınızda ve Sorularınızda 7/24 Yanınızdayız…

 • TÜRKİYE BAYİLİK İÇERİĞİ
 1. 800 ₺ ÖN ÖDEME İLE BAYİLİK AÇILIR
 2. 12 ay 80 kredi / 6 ay 50 kredi olarak panel otomatik hesabınızdan düşer
 3. PANELİNİZE ÖN ÖDEME 800 KREDİ OLARAK AKTARILIR(1 ₺ =1 KREDİ)
 4. 20 ülke 3500 Kanal 5000 Film 50 ADET GÜNCEL DİZİ BULUNUR
 5. KREDİNİZ BİTİNCE TL ÜSTÜNDEN YÜKLEME YAPILIR
 6. BAYİLER GÜNDE 2 VE 12 SAATLİK 20 ADET ÜCRETSİZ TEST AÇABİLİR
 7. KREDİNİZ BİTİNCE TL ÜSTÜNDEN YÜKLEME YAPILIR
 8. PANELDE 1,3,6,12 AYLIK İPTV PAKETLERİ BULUNMAKTADIR
 9. AÇTIGINIZ PAKET SÜRESİNE GÖRE OTOMATİK KREDİ DÜŞMEKTEDİR
 10. PANEL KULLANIMI İÇİN AYRINTILI EĞİTİM DOSYASI VERİLİR
 11. 7/24 AKTİF DESTEK
 • YURTDIŞI BAYİLİK İÇERİĞİ
 1. 300 € ÖN ÖDEME İLE BAYİLİK AÇILIR
 2. 12 ay 60 kredi / 6 ay 40 kredi olarak panel otomatik hesabınızdan düşer
 3. PANELİNİZE ÖN ÖDEME 600 KREDİ OLARAK AKTARILIR(1 € = 2 KREDİ)
 4. 20 ülke 3500 Kanal 5000 Film 50 ADET GÜNCEL DİZİ BULUNUR
 5. KREDİNİZ BİTİNCE € ÜSTÜNDEN YÜKLEME YAPILIR
 6. BAYİLER GÜNDE 2 VE 12 SAATLİK 20 ADET ÜCRETSİZ TEST AÇABİLİR
 7. PANELDE 1,3,6,12 AYLIK İPTV PAKETLERİ BULUNMAKTADIR
 8. AÇTIGINIZ PAKET SÜRESİNE GÖRE OTOMATİK KREDİ DÜŞMEKTEDİR
 9. PANEL KULLANIMI İÇİN AYRINTILI EĞİTİM DOSYASI VERİLİR
 10. 7/24 AKTİF DESTEK

Hem internetin bu kadar hızla yayılması hem de genel tv izleme alışkanlıklarımızın internete kayması sebebiyle hızlı ulaşılabilir IP TV,  istenilen her şeyi rahatlıkla izleme imkanını bize sunmaktadır. IP TV, müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerin daha da yayılması için bayilik sistemini geliştirmiştir.  Firmalar artık birlikte çalışacakları kişileri arayarak, hem kendileri için hem de üyeleri için kazançlı bir sistem yaratma düşüncesiyle çalışmaktadır. Bir firmayla anlaşarak üyelik sistemi oluşturmak, artık 18 yaşını dolduran herkes için mümkündür. IP TV ile, dünyanın her yerinde yayınlanan programlar hakim olmak artık oldukça kolay olmaktadır. Son zamanlarda bu işten para kazanmak isteyenler için de gelir kapısı da bayilik sistemiyle verilmiştir. IP bayilik istemi, tamamen satış performansıyla doğru orantılı olarak çalışmaktadır.

Günde kaç saatinizi ayırabilirseniz, o kadar satış yapabilme ve para kazanma oranınız da artacaktır. IP TV bayilik için en önemli genel itibariyle kural, Avrupa’da olmaktır denilebilir. Bunun öncesinde elbette internet bağlantısı ve bir bilgisayar olması bundan daha da önemlidir. Bazı bayilik satış sitelerinde Türkiye’de de satış yapabilmek mümkün olmaktadır. Başvuruda bulunabilmeniz için öncelikle bu kritere bakılmaktadır. IP TV bayilik, kredi sistemiyle çalışmaktadır. Ön ödemelidir. Ödeme yaptıktan sonra, hesaba ödeme yapılan kadar kredi yüklenmiştir. Satış yapılan paketteki kredi hesaptan düşmektedir. Bu sayede 24 saat kesintisiz, tüm dünya kanallarını izleyebilme şansını yakalayabilirsiniz. HD kalitesinde, uygun fiyata televizyon yayını alabilmek de mümkün olmaktadır. Müşteri potansiyeli yüksek olanlar için, IP TV bayilik iyi bir kazanç kapısı olabilmektedir. Kendi müşteri portföyünüzü oluşturduğunuzda  Bayilik sistemine dahil olunduktan sonra, IP TV kontrol paneli açılmaktadır.

Açılan panelden istediğiniz kadar satış yapabilme şansına sahip olabilirsiniz. Burada müşteri kontrolü tamamen bayilik sisteminindir. Yeni hesap açma, yenileme, silme işlemeleri tamamen panel sahibine aittir. Sınırsız test hesabı açabilme imkanınız da vardır. Almadan önce denettiğinizde, yayınlarda herhangi bir sorun olup olmadığını da böylece görebilirsiniz. Küçük miktarda paralarla kendi işini kurabilme şansını yakalayabilmek isteyenler, aldıkları krediyi istedikleri zaman kullanabilmektedir. Aylık ya da yıllık satış limiti kesinlikle yoktur. Kredi bittikten sonra tekrar ödeme yapılıp, üyelik alma da yapılabilmektedir. Üyeliğiniz bitmeden de, devam etmesini istediğinizde, bitmeden ödeme yaparak kesintisiz hizmet vermek ve para kazanmak da, bu şekilde mümkündür.